Daddiez Brand
Daddiez Brand Olarak

Verdiğimiz Hizmetler

icon01
Tasarım

Hayallerinizin sınırındaki tasarımları hayata geçirelim

icon02
Web Siteleri

Fikirlerin dijital dünyaya açılan kapısından içeri adım atalım

icon03
Reklam

Google ve Meta reklamları ile işletmenizi dünyaya tanıtalım

icon05
SEO Yönetimi

Web sitenizi arama sonuçlarında en üste çıkaralım

icon04
İçerik Yönetimi

Kullanıcılarınız için en uygun içerikleri oluşturalım

icon06
E-ticaret

Yazılımlarımız ile e-ticaret serüveninizi yönetelim

E-ticaret işletmeniz için

DOĞRU ADRES

E-ticaret siteleri DOĞARKEN. E-ticaret siteleri online alışveriş deneyimi sağlayan ve müşterilerin ürünleri keşfetmelerine, satın almalarına ve işlem yapmalarına olanak tanıyan platformlardır. HTML, CSS, JavaScript ve diğer programlama dilleri bu tür sitelerin oluşturulmasında temel rol oynar. E-ticaret sitelerindeki en önemli unsurlardan biri müşterilerin sitede alışveriş yapması için güven veren bir tasarım ön planda olmasıdır, kullanıcı dostu arayüzler tasarlanmalı ve site performansının optimize edilmesi gerekmektedir. Bu sayede keyifli, hızlı ve müşteriye güven veren bir alışveriş süreci sağlanabilir. Bunların yanı sıra yönetim paneline sahip olması ve bu panel üzerinden ürün listeleme, sepet yönetimi, ödeme işlemleri ve sipariş takibi gibi özellikler içermesidir.

E-ticaret siteleri BÜYÜRKEN. Bir e-ticaret sitesini büyütmek, sürekli dikkat ve özen gerektiren dinamik bir süreçtir. Bir e-ticaret sitesini büyütmek, stratejik planlama, hedefli pazarlama ve sürekli optimizasyonun bir kombinasyonudur. İlk olarak, büyüme fırsatlarını belirlemek için hedef kitleyi ve pazar trendlerini anlamak önemlidir. Pazar araştırması yapmak ve müşteri davranışlarını analiz etmek bu süreçte hayati adımlardır.

Ürün açıklamalarını optimize etmek ve ilgili anahtar kelimeler kullanmak gibi etkili arama motoru optimizasyonu (SEO) tekniklerini uygulamak, görünürlüğü artırır ve organik trafiği çeker. Sosyal medya pazarlaması (Instagram) ve ücretli reklamcılık (Google & Meta reklamları) trafiği yönlendirmek ve potansiyel müşterileri değerlendirmek için önemli roller oynar. Web sitesi analitiği, dönüşüm oranlarını ve müşteri geri bildirimleri değerli bilgilerdir. veri odaklı kararlar vermek büyüme için her zaman gereklidir.

Daddiez Brand

Daddiez Brand olarak 2016 yılından beri 450+ projeye imza atmaktan onur duyarız. 53 genç girişimci, 109 kadın girişimci ve yüzlerce firmanın hayallerini gerçekleştirmek için adım attık ve atmaya da devam edeceğiz.